Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

Новини

   З початку 2013 року послугами системи безоплатної допомоги в області права скористалися більше ніж 40 тисяч громадян. На даний момент в цій системі задіяні близько 3 тисяч адвокатів, 2 тисячі з них відзначилися особливою активністю. Фаховий рівень юридичних працівників за останні місяці значно підвищився, в той час як на початку діяльності системи більша частина адвокатів була малодосвідченою. Нагадаємо, що система безкоштовної юридичної вторинної допомоги була запроваджена Міністерством юстиції країни 1 січня поточного року.

   Український Кабінет Міністрів вже затвердив план заходів для підготовки й відзначення 17-ї річниці державної Конституції нашої країни. Цей проект відповідного розпорядження був ухвалений сьогодні, 17 квітня 2013 року на засіданні Уряду. Міністерство юстиції розробляло затверджений план заходів впродовж кількох тижнів.

   З початку роботи в Україні нової системи реєстрації прав на різноманітне нерухоме майно не був зафіксований жоден факт безпідставних відмов з боку нотаріусів у вчиненні будь-яких нотаріальних дій, пов‘язаних з нерухомим майном. Олександр Лавринович – міністр юстиції повідомив журналістам 19 квітня про це на спільній нараді Міністерства юстиції у Донецьку, де Укрдержреєстр та Держкомзем вирішували різноманітні питання державної реєстрації прав на нерухоме майно.

   ОБСЄ та Європейська Комісія ознайомлюються із пакетом змін, які найближчим часом планується внести до поточного закону України про вибори депутатів. Саме ці міжнародні організації запропонували Україні допрацювати названий закон. Законопроект був розроблений Міністерством юстиції на основі висновків та звітів від спостерігачів ОБСЄ, що стежили за ходом виборів в Україні у жовтні минулого року.

   Україна та Білорусь продовжать співпрацю на рівні органів юстиції в період 2013-2014 років. Про це стало відомо 9 квітня, коли в Чернігові відбулася церемонія підписання нової програми співробітництва. З боку України свій підпис поставив Олександр Лавринович, що посідає посаду Міністра юстиції. Представником Білорусії став Олег Сліжневський, якому належить портфель Міністра юстиції у білоруському кабінеті міністрів.

   Встановлення веб-камер в приймальнях органів державної реєстрації прав на нерухомість призвело до повного зникнення або суттєвого скорочення «живих» черг. Олександр Лавринович, що наразі займає крісло міністра юстиції, особисто проінспектував приймальні нотаріальних контор та реєстраційних служб, чия діяльність пов’язана із нерухомим майном. Міністр ознайомився з роботою цих служб під час робочої поїздки до Чернігівської області.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных