Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ПОСВІДЧЕННЯ ВІРНОСТІ ПЕРЕКЛАДУ ДОКУМЕНТА

З ОДНІЄЇ МОВИ НА ІНШУ:

Нотаріальне діловодство в Україні здійснюється державною мовою.

Якщо особа, яка звернулася за вчиненням нотаріальної дії, не володіє державною мовою, за її заявою тексти оформлюваних документів перекладаються нотаріусом або перекладачем мовою, якою вона володіє.

Нотаріусом здійснюється усний та письмовий переклад текстів документів з української мови на російську мову, а також з російської мови на українську мову.

Для здійснення перекладу з інших мов та на інші мови запрошується перекладач.

Для здійснення перекладу нотаріусу подається оригінал або засвідчена копія документа, що має бути перекладений.

При вчиненні нотаріальної дії оригінальний текст документа викладається українською мовою. Нотаріусом може бути засвідчено вірність перекладу тексту посвідченого документа одночасно з вчиненням відповідної нотаріальної дії.

УВАГА!

Документи, які складено за кордоном, приймаються нотаріусами за умови їх легалізації органами Міністерства закордонних справ України.

Без легалізації такі документи приймаються нотаріусами у тих випадках, коли це передбачено законодавством України, міжнародними договорами, в яких бере участь Україна.

Відповідно до Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах від 22.01.93 року, в Україні приймаються без легалізації та іншого спеціального засвідчення документи, складені у таких країнах:

Азербайджанська Республіка, Республіка Молдова, Республіка Вірменія, Російська Федерація, Республіка Білорусь, Республіка Таджикистан, Грузія, Туркменістан, Республіка Казахстан, Республіка Узбекистан, Киргизька Республіка.

Якщо документи, видані в одній з вищезазначених країн, викладені не на українській чи російській мові, такі документи приймаються для вчинення нотаріальних дій після їх перекладу.

Для з’ясування питання щодо необхідності легалізації документів, виданих в інших країнах, Ви можете звернутися до нотаріуса.

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных