Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   Встановлення веб-камер в приймальнях органів державної реєстрації прав на нерухомість призвело до повного зникнення або суттєвого скорочення «живих» черг. Олександр Лавринович, що наразі займає крісло міністра юстиції, особисто проінспектував приймальні нотаріальних контор та реєстраційних служб, чия діяльність пов’язана із нерухомим майном. Міністр ознайомився з роботою цих служб під час робочої поїздки до Чернігівської області.

   На думку Олександра Лавриновича, проблема величезних черг є надуманою та створена штучно. Як зазначив міністр, віднині кожен бажаючий в змозі пересвідчитися в тому, що в установах із реєстрації прав на нерухомість жодних черг немає. Для цього достатньо підключитися до будь-якої веб-камери, встановленої у приймальні. За офіційними даними, навіть у найбільш напружені години кількість осіб на одне вікно не перевищує десяти чоловік. У другій половині дня більшість вікон є порожніми, хоча реєстратори залишаються на робочих місцях.

   Міністр юстиції наголосив, що нова система реєстрування прав на нерухомість вже добре зарекомендувала себе, хоча працює досить короткий час. За словами Олександра Лавриновича, до введення нових правил громадянам для реєстрації майна було потрібно витратити декілька днів або тижнів. Сьогодні ж ця процедура відбувається протягом всього лише одного дня.

   Реєстраційна служба України вже розмістила на своїй офіційній сторінці зображення з встановлених у приймальнях веб-камер. Це було зроблено для покращення сервісу та підвищення якості обслуговування. Як планується, веб-камери зроблять прозорішою роботу державних контор, та пришвидшать процедуру реєстрації прав на нерухомість. Щоб переконатися у відсутності черг та перевірити швидкість прийняття та опрацювання заяв, клієнту достатньо зайти на сайт Реєстраційної служби та обрати веб-камеру, розташовану у найближчий до користувача приймальні.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных