Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   Латвія зацікавилась у вивченні досвіду Україні щодо організації електронних загальнодержавних реєстрів.

   Для вивчення українського досвіду Латвія буде направляти спеціалістів для того, щоб створити державні реєстри та інші електронні бази даних, особливо в області права. Ця інформація стала відома з уст Міністра юстиції Республіки Латвія Яніса Борданса під час зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем – своїм українським колегою.

   Ця зустріч відбулася в українському Мін‘юсті 15 березня в рамках офіційного візиту Андріса Берзиньша – Президента Латвійської Республіки до України.

   Сходячи зі слів Яніса Борданса, Латвія зацікавлена Українським досвідом у сфері створення електронних загальнодержавних баз даних. Окрім цього, цікавість викликає досвід в області концентрації надання реєстраційних послуг для обмеженого кола державних органів, це є зручним для того, щоб задовольняти інформаційні потреби суспільства країни.

   У контексті цієї справи Олександр Лавринович – Міністр юстиції нашої країни наголосив на тому, що система електронних загальнодержавних баз даних виступає важливою ланкою для супроводження державних економічних процесів України.

   Судячи зі слів українського Міністра, розвиток даної сфери в Україні традиційно отримує лише схвальні оцінки з боку європейських експертів.

   В Україні, за словами Міністра Олександра Лавриновича, сьогодні проводиться робота для забезпечення цілковитої взаємодії бази даних, ведення котрих здійснюють різноманітні державні органи, наприклад, Пенсійний фонд, органи юстиції, органи податкової служби, та інші інстанції. У результаті цієї операції незабаром в нашій країні буде створена система оперативного обміну даними та інформацією між багатьма державними органами, також завдяки цьому громадяни України зможуть отримувати в одному місці необхідну для них інформацію та витяги з реєстрів.

   У ході зустрічі латвійського та українського міністрів юстиції також відбулося порівняння та обговорення різних напрямків розбудови систем права Латвії та України.

   Також наголошувалося на необхідності проведення перегляду договірної бази між Латвією та Україною у правовій сфері. Зокрема, це стосується корегування вже існуючих договорів з урахуванням того, що Латвія вступила до складу Європейського Союзу.

   У Ризі з 1993 року в Латвії функціонує Посольство України, а у Києві працює Посольство Республіки Латвія. Для поглиблення і розширення двосторонніх відносин між країнами у Львові було відкрито у липні 2005 р. Почесне консульство. У квітні також відкрито Почесне консульство 2006 року у Вентспілсі.

   Президент України і Президент Латвії підпишуть спільну заяву і ряд угод про спільну працю у сфері сільського господарства, транспорту і захисту прав споживачів. Під час зустрічі із Берзіньшем заявив про це Янукович. "З Президентом Латвії у нас немає практично ніяких розбіжностей, в перспективі є дуже багато спільного", - так заявив Янукович.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных