Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   ОБСЄ та Європейська Комісія ознайомлюються із пакетом змін, які найближчим часом планується внести до поточного закону України про вибори депутатів. Саме ці міжнародні організації запропонували Україні допрацювати названий закон. Законопроект був розроблений Міністерством юстиції на основі висновків та звітів від спостерігачів ОБСЄ, що стежили за ходом виборів в Україні у жовтні минулого року.

   Про те, що Європейська Комісія та Організація зі співробітництва розпочали ознайомлення із наданими Україною документами, повідомив Олександр Лавринович, що наразі посідає крісло Міністра юстиції. Цю заяву Міністр зробив ще на початку квітня під час зустрічі з Джоном Теффтом – повноважним послом США в Україні.

   Олександр Лавринович зауважив, що автори нового законопроекту суттєве значення надали зауваженням з боку ОБСЄ, висловленим після оголошення результатів жовтневих виборів. Джон Теффт високо оцінив майбутні зміни та наголосив, що Україні для вдосконалення власної виборної системи потрібно детально вивчити досвід країн Прибалтики. Нагадаємо, що у період з 2000 по 2003 рік Теффт працював послом Сполучених Штатів у Литві. На думку Джона Теффта, на сьогодні законодавство прибалтійських країн досягло значних успіхів у сфері проведення передвиборчих кампаній. В тому числі в Прибалтиці широкого розповсюдження набула практика формування професійних виборчих комісій.

   Також Олександр Лавринович в розмові з послом Сполучених Штатів обговорив проблеми реформування судової системи, Вищої ради юстиції та прокуратури. Джон Теффт цікавився і іншими змінами в правовій площині, що наразі в Україні розробляються або активно впроваджуються. Як повідомив посол США, його країна сподівається на подальше реформування української системи права.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных