Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   Україна та Білорусь продовжать співпрацю на рівні органів юстиції в період 2013-2014 років. Про це стало відомо 9 квітня, коли в Чернігові відбулася церемонія підписання нової програми співробітництва. З боку України свій підпис поставив Олександр Лавринович, що посідає посаду Міністра юстиції. Представником Білорусії став Олег Сліжневський, якому належить портфель Міністра юстиції у білоруському кабінеті міністрів.

   Як повідомив Олександр Лавринович, угода закликана поглибити професійні зв’язки між органами юстиції обох країн. Українські та білоруські фахівці мають можливість співпрацювати між собою, а також обмінюватися досвідом. За словами Лавриновича, географічна близькість України та Білорусії підштовхує обидві держави до більш тісного співробітництва.

   Згідно із підписаною домовленістю, поглиблюється інтеграція білоруських та українських судово-експертних установ. Міністр юстиції України нагадав, що ініціатором цієї новації ще у 2009 році виступила Білорусь. Сторони домовилися про обмін відомостями щодо останніх розробок у сфері підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів. Окрім цього, Україна та Білорусь повідомлятимуть одна одну про впровадження новацій або розробку теоретичних питань в області проведення судових експертиз. Сторони заявили, що зацікавлені в організації спільних семінарів, конференцій, консультацій, зустрічей та наукових конференцій з проблем права та юстиції.

   Білорусь зацікавлена в детальному вивченні досвіду, набутого Україною під час проведення правових реформ. Олег Сліжевський, Міністр юстиції Білорусі, підкреслив, що його країні в першу чергу необхідна допомога України в сфері реформування нотаріальної системи, в тому числі впровадженні нотаріального самоврядування та створенні приватних нотаріальних контор. Мінськ сподівається на підтримку Києва в питаннях внесення змін до роботи пенітенціарної системи. Україна є для Білорусі зразком для реформування органів юстиції. Як повідомив Олег Сліжевський, наразі Мінськ розробляє низку змін у правовій системі республіки.

   В свою чергу, українські юристи та законочинники розраховують на допомогу білоруських колег з проблеми реалізації закону «Про громадські об’єднання». Цей законотворчий акт отримав схвалення з боку міжнародних спостерігачів та набув чинності з 1 січня поточного року.

   Наразі між Україною та Білорусією підписано декілька угод для співпраці в сфері юстиції. Найважливішими серед цих домовленостей є підписаний в 1999 році загальний Договір про співпрацю та Угода про співробітництво між судовими експертами обох країн від 2009 року.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных