Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   З початку роботи в Україні нової системи реєстрації прав на різноманітне нерухоме майно не був зафіксований жоден факт безпідставних відмов з боку нотаріусів у вчиненні будь-яких нотаріальних дій, пов‘язаних з нерухомим майном. Олександр Лавринович – міністр юстиції повідомив журналістам 19 квітня про це на спільній нараді Міністерства юстиції у Донецьку, де Укрдержреєстр та Держкомзем вирішували різноманітні питання державної реєстрації прав на нерухоме майно.

   Починаючи з 1 січня 2013року по 1 березня 2013року, за словами українського Міністра юстиції, загальна кількість угод та свідоцтв, виданих і посвідчених нотаріусами, склала 46185. Окрім того, нотаріуси посвідчили 34606 правочинів, які відносяться до відчуження нерухомого майна, а також кількість виданих свідоцтв за цей період про право спадщини на нерухоме майно складає 11070 випадків. А кількість виданих свідоцтв з аукціонів (прилюдних торгів) на придбання нерухомого майна складає 509.

   Окрім цього, загальна кількість вже винесених постанов за цей же час, які відносяться до відмови нотаріусів у вчиненні різних нотаріальних дій, складає 696.

   Загалом, вже було зафіксовано 10 різних причин відмов. Найбільш поширеною причиною є відсутність правовстановлювальних документів у громадян, таких випадків вже було зафіксовано 415. Окрім того, у громадян були відсутні всі необхідні документи – у 133 випадках, а також громадянами був пропущений встановлений Законом строк для прийняття спадщини – у 49 випадках.

   Серед інших причин, чому нотаріуси відмовляли громадянам у наданні послуг, були також: 31 – вчинення нотаріальних дій суперечило діючому законодавству України, 31 – неправомірно зареєстроване або не зареєстроване право власності на різне нерухоме майно, 13 – був відсутній необхідних витяг з Державного українського земельного кадастру або не відповідав вказаному номеру витягу із земельної книги кадастровий номер, 15 – в провоустановлювальному документі було виявлено деяку неприпустиму помилку, 7 – було виявлено накладений арешт або заборону, 1 – власник відмовився від подання своєї заяви про реєстрацію на право власності майна, 1 – в зв’язку з надходженням судового рішення вчинення дій приватного нотаріуса було зупинено.

   Також міністр юстиції України повідомив, що за вказаний період часу найбільша кількість виданих свідоцтв і посвідчених приватними нотаріусами угод була зафіксована у м. Київ - 4446, а найменше у Чернівецькій області – 447.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных