Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

Послуги адвоката

 

Коротюк Михайло Геннадійович

АДВОКАТ

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №2131,

видане Дніпропетровською обласною кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 09.03.2010 року.

 

Коротюк Михайло Геннадійович у 2007 році закінчив Академію адвокатури України і отримав кваліфікацію юриста.

З жовтня 2004 року по листопад 2005 року працював юрисконсультом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Адвокатська компанія «Джи Ес Ві», де займався складанням процесуальних судових документів, наданням юридичних консультацій, наданням правової допомоги по цивільним, сімейним, господарським справам у судових органах тощо.

З листопада 2005 року по жовтень 2006 року працював юрисконсультом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Київюрконсалтинг». До обов’язків юристконсульта входило представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у судах всіх інстанцій.

З 2007 року по 2010 рік Коротюк Михайло Геннадійович працював юрисконсультом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Укогруп» та в Акціонерному комерційному банку «Новий», де займав посаду виконуючого обов’язки директора одного з відділень в м. Києві. Крім практики у судових органах Коротюк М.Г. має великий досвід юридичного супроводу кредитів, оформлення цивільно – правових і господарських договорів, стягнення заборгованості шляхом позасудового врегулювання тощо. На даний час основним напрямом своєї діяльності Коротюк Михайло Геннадійович бачить саме юридичну практику у суді, а її метою - відновлення порушених прав фізичних та юридичних осіб, їх захист від протиправних посягань.

З березня 2010 року Коротюк Михайло Геннадійович – приватно практикуючий адвокат, що здійснює адвокатську діяльність у кримінальних, адміністративних, господарських, цивільних і сімейних справах. У роботі Михайло Геннадійович керується принципами верховенства права, незалежності і відповідальності. Особливу увагу приділяє питанню адвокатської етики і дотримання адвокатської таємниці, яка, як він вважає, є основою здійснення адвокатської діяльності.

Коротюк М.Г. також займається наданням юридичної допомоги на громадських засадах. Він є членом правління Громадської організації «Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів», здійснює захист прав та інтересів потерпілих від злочинних діянь.

 

 

Контактна інформація:

Тел.: 067 794 59 84, 426 88 69

e-mail: mikhail28.11@mail.ru

Приймання громадян здійснюється за попередньою домовленістю.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных