Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   Український Кабінет Міністрів вже затвердив план заходів для підготовки й відзначення 17-ї річниці державної Конституції нашої країни. Цей проект відповідного розпорядження був ухвалений сьогодні, 17 квітня 2013 року на засіданні Уряду. Міністерство юстиції розробляло затверджений план заходів впродовж кількох тижнів.

   Олександр Лавринович – Міністр юстиції, він повідомив, що у день 17-ї річниці державної Конституції передбачається, що у містах Севастополь та Київ, всіх обласних та районних центрах, й інших населених пунктах, проведуться урочисті заходи, у яких приймуть участь представники органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади, народні депутати України, представники громадських і міжнародних організацій, діячі культури та науки, представники політичних партій. Буде також проведено покладення квітів на місцях пам’ятних знаків і пам’ятників різним видатним діячам державотворення нашої країни.

   Окрім цього, Конституційна Асамблея у місті Києві прийме безпосередню участь у проведенні науково-практичної конференції на тему державної історії вітчизняного і конституційного права, а також напрямів удосконалення Основного українського Закону. З цієї тематики у регіонах будуть проведені круглі столи та наукові тематичні конференції.

   З нагоди сімнадцятої річниці української Конституції дипломатичні закордонні установи нашої країни проведуть всі відповідні заходи, до участі в яких будуть залучені представники закордонної української громадськості.

   Заплановано також проведення виставок фотоматеріалів і архівних документів, які ілюструють весь процес прийняття української Конституції, становлення й розвиток конституціоналізму нашої держави, історію творення національного закону. Дані заходи будуть проводитись за сприяння Укрдержархіву.

   Окрім цього відбудуться просвітницькі та інформаційні заходи (лекції, демонстрації фільмів, круглі столи, тощо) у військових частинах, закладах культури, закладах для молоді та дітей, які спрямовані на те, щоб роз'яснювати значення норм української Конституції у становленні державної демократичності, на виховання свідомості громадськості, формування правової культури, та поваги до Головного Закону нашої Держави.

   Увечері, 28 червня, у Києві, Севастополі, Одесі, та всіх інших містах-героях відбудуться святкові феєрверки, а також ці заходи будуть проведені у містах, де розташовуються штаби різних видів Збройних Сил та оперативних командувань України.

 

За матеріалами сайту Міністерства юстиції України: http://www.minjust.gov.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных