Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

   Вийшов друком «Бюлетень Міністерства юстиції України» за березень № 3 (125)/2012). Центральний матеріал номеру - стаття директора Центру правової реформи і законопроектних робіт при Міністерстві юстиції України Андрія Вишневського про основні положення та підходи до впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

   Крім того, у рубриці "Правова наука" в підрубриці "Конституційне право" публікуються статті: "Порівняльно-правовий аналіз окремих елементів конституційно-правового статусу судді" (автор - В. М. Кравчук), "Реалізація права людини на освіту: сутність та механізм" (автор - О. Ф. Мельничук). В підрубриці "Екологічне право" публікується стаття "Деякі аспекти реформування системи державного контролю і нагляду у сфері охорони навколишнього середовища в Україні" ( автор - О. В. Головкін), в підрубриці "Адміністративне право і процес" - статті: "Методи адміністративної діяльності спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері державного контролю за використанням та охороною земель" (автор - І. А. Городецька), "Забезпечення позову в адміністративному судочинстві України" ( автор - І. В. Діордіца), "Правові засади діяльності колегії Міністерства юстиції України" (автор - О. С. Дудченко), в підрубриці "Фінансове право " - стаття "Загальнотеоретичні питання механізму правового забезпечення фінансової безпеки держави" (автор - Е. С. Дмитренко), в підрубриці "Кримінальне право" - стаття "Питання оптимізації зобов'язань, зумовлених ратифікацією Конвенції про кіберзлочинність" (автор - М. В. Карчевський), в підрубриці "Судоустрій" - стаття "Суддівське самоврядування як конституційно-правова основа єдності судової влади" (автор - С. В. Прилуцький).

   У номері також публікуються рецензії: "Про теорію конституційного права як практику захисту Конституції України" - рецензія на монографію академіка Селіванова А. О. «Конституційні проблеми в сучасній теорії права. Доктрина стабільності та охорони Конституції України в контексті модернізації та ефективного конституційного правосуддя» (рецензенти - М.В. Костицький, Н.В. Кушакова-Костицька), рецензія на монографію Бикова О. М. "Правове регулювання відносин у сфері реалізації права на свободу віросповідання в Україні: конституційно-правовий аспект" (рецензент - Ю. М. Бисага).

   У рубриці "Трибуна дисертанта" публікуються статті: "Методологія систематизації господарського законодавства України у сфері ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС" (автор - М. Х. Малишева), "Сучасний стан та проблеми місцевого самоврядування в Україні" (автор - А. М. Нікончук), "Міжнародні договори, що регулюють цивільні процесуальні правовідносини за участю іноземних осіб" (автор - Н. О. Чучкова), "Конституційно-правовий статус дитини: поняття, елементи, види" (автор - І. В. Швець).

   Крім того, у номері традиційно публікується дайджест новин про події, що відбулися в сфері юриспруденції, останні зміни в законодавстві України та перелік наказів Міністерства юстиції України за попередній місяць.

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных