Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З РЕЄСТРУ

Єдиний реєстр заборон відчуження об'єктів нерухомого майна – це електронна база даних, яка містить відомості про:

Обтяження нерухомого майна:

-                  накладені заборони відчуження та арешти нерухомого майна;

-                  вилучення записів про заборони відчуження та арешти нерухомого майна.

Тимчасові застереження щодо нерухомого майна:

внесені до Реєстру заборон тимчасові застереження щодо нерухомого майна;

вилучення записів про тимчасові застереження.

Видані витяги з Реєстру заборон.

Функціонування та ведення Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна врегульовано Положенням про Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 09.06.1999 року №31/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.06.1999 року за №364/3657, надалі за текстом – Положення.

Інформація, що міститься в Реєстрі заборон є відкритою. Будь-які фізичні та юридичні особи мають право на отримання інформації з Реєстру щодо їх самих або будь-яких інших фізичних та юридичних осіб та наявності (відсутності) заборон (арештів) щодо їхнього майна чи майна інших осіб (п. 3.1. Положення).

Витяги з Реєстру заборон містять таку інформацію:

-         номер витягу, дата;

-         дані про тип обтяження;

-         дані про об'єкт обтяження;

-         дані про особу (осіб), щодо майна якої (яких) встановлено обтяження;

-         дані про обтяжувача;

-         дані про підставу обтяження;

-         дані про Реєстратора та дату внесення обтяження;

-         параметри запиту;

-         відомості про особу, що надала витяг.

Згідно з п. 3.2. Положення витяги про наявність/відсутність заборони та/або арешту нерухомого майна на запит органу державної влади надаються державним підприємством "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та його регіональними філіями на запит суду, прокуратури, органів дізнання і досудового слідства – у зв'язку з цивільними, господарськими, адміністративними або кримінальними справами, справами про адміністративні правопорушення, що знаходяться в провадженні цих органів, органам державної виконавчої служби – у зв'язку з відкриттям виконавчого провадження, а також Міністерства юстиції України, Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі у зв'язку із здійсненням ними своїх повноважень.

 

Для отримання інформації з Єдиного реєстру заборон відчуження нерухомого майна нотаріусу необхідно надати наступні документи:

 

-         заповнена заява за формою (додаток №4 до Положення);

 

-                для фізичної особи: паспортний документ (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон); довідка (картка) про присвоєння ідентифікаційного номеру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів; якщо особа через свої релігійні або інші переконання відмовилась від прийняття ідентифікаційного номера –паспорт з відміткою про наявність у особи права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

 

-                для юридичної особи: установчі документи юридичної особи (тобто установчий акт, статут, засновницький договір, положення), свідоцтво про державну реєстрацію, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, довідка про присвоєння юридичній особі ідентифікаційного коду (ЄДРПОУ); паспортний документ представника юридичної особи (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон); якщо від імені юридичної особи діє представник за довіреністю – довіреність; якщо від імені юридичної особи діє службова особа (наприклад, керівник) – документ, який передбачає повноваження особи та посвідчує його службове становище (зокрема, це може бути наказ про призначення на посаду, протокол про обрання посадової особи, довіреність на ім'я керівника, видана вищим органом управління юридичної особи).


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных