Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ПРАВОЧИНІВ

 

Державний реєстр правочинів – єдина комп'ютерна база даних, яка містить інформацію про правочини, що підлягають державній реєстрації, забезпечує її зберігання, видачу та захист від несанкціонованого доступу.

Функціонування, порядок внесення інформації до Державного реєстру правочинів та отримання інформації з нього регулюється Інструкцією про ведення Державного реєстру правочинів, затвердженою наказом Міністерства юстиції України від 18.08.2004 року №86/5, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 18.08.2004 року за №1022/9621, надалі за текстом – Інструкція.

Інформація, що міститься в Державному реєстрі правочинів є закритою, тому право на отримання витягу з реєстру належить тільки стороні відповідного правочину (або її представнику) та суду, органам прокуратури, органам внутрішніх справ, державній податковій службі та іншим органам державної влади у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законодавством. При цьому вищеперелічені органи для отримання інформації з реєстру повинні зазначити номери справи, щодо якої виникла потреба в отриманні інформації (п. 5.1. Інструкції).

Для отримання витягу з Державного реєстру правочинів стороною правочину нотаріусу подаються такі документи:

 

-         заява за формою (додаток 1 до Інструкції);

 

-         примірник правочину, щодо якого отримується інформація з реєстру;

 

-    для фізичної особи: паспортний документ (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон); довідка (картка) про присвоєння ідентифікаційного номеру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів; якщо особа через свої релігійні або інші переконання відмовилась від прийняття ідентифікаційного номера –паспорт з відміткою про наявність у особи права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;

 

-    для юридичної особи: установчі документи юридичної особи (тобто установчий акт, статут, засновницький договір, положення), свідоцтво про державну реєстрацію, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, довідка про присвоєння юридичній особі ідентифікаційного коду (ЄДРПОУ); паспортний документ представника юридичної особи (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, національний паспорт іноземного громадянина, паспорт іноземного громадянина для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон); якщо від імені юридичної особи діє представник за довіреністю – довіреність; якщо від імені юридичної особи діє службова особа (наприклад, керівник) – документ, який передбачає повноваження особи та посвідчує його службове становище (зокрема, це може бути наказ про призначення на посаду, протокол про обрання посадової особи, довіреність на ім'я керівника, видана вищим органом управління юридичної особи).


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных