Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ПРИЙНЯТТЯ В ДЕПОЗИТ ГРОШОВИХ СУМ І ЦІННИХ ПАПЕРІВ

Нотаріус   у   передбачених    законодавством    України випадках приймає від боржника у депозит грошові суми та цінні папери для передавання їх кредитору.

Прийняття нотаріусом   грошових   сум   і   цінних    паперів провадиться за місцем виконання зобов'язання.

Нотаріуси ведуть  облік  депозитних   операцій   у   порядку, установленому Міністерством юстиції України.

Приймання  грошових сум або цінних паперів у депозит для передавання  кредитору  здійснюється  за  заявою   заінтересованої особи. Заява має містити відомості:

щодо особи,  від якої прийнято внесок у депозит, а також щодо особи, для передавання якій його внесено, а саме:

для фізичних осіб:  прізвище,  ім'я,  по батькові,  серія  та номер паспорта,  коли та ким він був виданий,  місце проживання та ідентифікаційний  номер  у  Державному  реєстрі  фізичних  осіб  - платників податків та інших обов'язкових платежів;

для   юридичних   осіб:   найменування,  місцезнаходження  та ідентифікаційний  код  в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та  фізичних  осіб  -  підприємців,  реквізити  поточного рахунку, відкритого  в  установі  банку  (якщо  місцезнаходження  або  інші відомості  щодо  особи,  для  передавання  якій  робиться  внесок, невідомі,   то   в  заяві  вказуються  останні  відомі  особі,  що звернулася до нотаріуса, відомості);

щодо мети чи виконання якого зобов'язання зроблено внесок;

щодо причин,  з  яких  зобов'язання  не  може  бути  виконане безпосередньо.

За бажанням особи до заяви можуть бути включені обґрунтування та розрахунок,  згідно з яким робиться внесок.  У разі прийняття в депозит цінних паперів,  випущених у документарній формі,  у заяві зазначається їх сумарна номінальна вартість.

Нотаріус видає особі,  яка внесла в депозит грошові суми або цінні папери, квитанцію про внесок. На прохання боржника напис про   внесок   може  бути  зроблений  на  поданому  документі,  що встановлює заборгованість або з якого випливає  внесення  грошових сум або цінних паперів у депозит.

Про  надходження  грошових сум і цінних паперів нотаріус повідомляє кредитора і на його вимогу видає йому  належні  грошові суми або цінні папери.

Якщо боржник не вказав адресу кредитора і нотаріусу ця адреса невідома,  боржник  попереджається,  що повідомлення кредитора про внесення грошей або цінних паперів у депозит є його обов'язком.

Повернення грошових сум  і  цінних  паперів  особі,  яка внесла  їх  у  депозит (дебітору),  допускається лише за письмовою згодою  на  це  особи,  на  користь  якої  був  зроблений   внесок (кредитора), або за рішенням суду.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных