Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ЗАСВІДЧЕННЯ СПРАВЖНОСТІ ПІДПИСУ НА ДОКУМЕНТАХ

Нотаріус  засвідчує  справжність  підпису на документах, зміст яких не суперечить законові і які не мають характеру угод та не містять у собі відомостей, що порочать честь і гідність людини.

На договорі може бути засвідчена справжність  підпису  особи, що підписалась за іншу особу,  яка не могла це зробити власноручно внаслідок фізичної вади,  хвороби або з інших поважних  причин.  У цьому  випадку нотаріус установлює особу як того,  хто підписався, так і того,  за кого ця особа підписалася.  Про  причини,  з  яких фізична  особа,  заінтересована  у  вчиненні нотаріальної дії,  не могла підписати документ, зазначається в посвідчувальному написі.

Договір не може підписувати особа,  на користь або за участю якої її посвідчено.

Нотаріус,  засвідчуючи справжність підпису, не посвідчує факти,  викладені  у  документі,  а  лише  підтверджує,  що підпис зроблений певною особою.

Нотаріус  не  може  засвідчувати   справжність   підпису фізичної  особи  на  документі,  у  якому стверджуються обставини, право  посвідчення  яких  належить  лише  відповідному  державному органові   (час  народження,  шлюбу,  смерті,  наявність  хвороби, інвалідності,  права власності на майно тощо). Справжність підпису на  зазначеному  документі  може  бути засвідчена у випадку,  якщо документ призначений для подання  до  компетентних  органів  іншої держави.

При   засвідченні   зразків   підписів   посадових  осіб юридичних осіб на картках,  що подаються  до  Національного  банку України, комерційних банків (у т. ч. Ощадного банку України, інших комерційних  банків  різних  видів  і  форм  власності)  з   метою відкриття   рахунків,   нотаріус  перевіряє  обсяг  правоздатності юридичної особи, справжністьпідписів посадових осіб  та  їх повноваження на право підпису.

На підтвердження  повноважень  на  право  підпису   нотаріусу подається  наказ  про призначення на посаду,  протокол про обрання посадової особи,  довіреність  на  ім'я  керівника,  видана  вищим органом управління юридичної особи, тощо.

За наявності технічних можливостей роботи з електронними документами  нотаріус засвідчує справжність електронного цифрового підпису на таких документах за правилами, передбаченими пунктом 17 цієї Інструкції, та вчиняє посвідчувальний напис.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных