Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ЗАСВІДЧЕННЯ ВІРНОСТІ КОПІЙ (ФОТОКОПІЙ)
 ДОКУМЕНТІВ І ВИТЯГІВ З НИХ
    

Нотаріуси   засвідчують   вірність   копій   (фотокопій) документів,  виданих юридичними особами за умови,  що ці документи не суперечать законові,  мають  юридичне  значення  і  засвідчення вірності їх копій (фотокопій) не заборонено законом.

Вірність копії  (фотокопії)  документа,   виданого   фізичною особою,  засвідчується  у  тих випадках,  коли справжність підпису фізичної особи на оригіналі цього документа засвідчена  нотаріусом або  посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування або за місцем роботи,  навчання,  проживання чи лікування фізичної особи.

Забороняється засвідчувати    вірність    копій     паспорта, документів,  що його замінюють,  військового квитка, депутатського посвідчення,  службових посвідчень та інших  документів,  знімання копії з яких не допускається.

Не допускається  засвідчення  вірності  копії  (фотокопії)  з документа,  на підставі якого відповідні установи видають оригінал документа (довідки про народження дитини,  довідки про смерть),  а також   засвідчення  вірності  копії  (фотокопії)  з  додатка  без пред'явлення основного документа (витяг із залікової відомості).

Вірність копії (фотокопії) з копії (фотокопії) документа може  бути засвідчена нотаріусом,  якщо вірність копії (фотокопії) засвідчена в нотаріальному порядку або якщо ця  копія  (фотокопія) видана   юридичною   особою,   що  видала  оригінал  документа.  В останньому випадку копія документа має бути  викладена  на  бланку юридичної  особи  з прикладенням печатки і з відміткою про те,  що оригінал документа знаходиться  в  справах  юридичної  особи,  яка видала документ.

Вірність копії (фотокопії) з  копії  рішення  суду  (витяг  з нього)  може  бути засвідчена нотаріусом за наявності відмітки про те,  що це рішення набрало законної сили  і  що  оригінал  рішення знаходиться в суді з зазначенням номера справи.

Засвідчення копій (фотокопій) офіційних документів,  які видаються органами реєстрації актів громадянського стану і  надалі використовуватимуться  за кордоном,  нотаріусами здійснюється лише після  попередньої  легалізації  оригіналів  цих  документів   або проставляння апостиля.

Вірність  витягу  може  бути  засвідчена  лише  у   тому випадку, коли його зроблено з документа, у якому міститься рішення кількох не пов'язаних між  собою  питань.  Витяг  має відтворювати повний текст частини документа з певного питання.

При виготовленні  витягу   з   багатосторінкового   документа обов'язково відтворюється текст першої та останньої сторінок,  які надають можливість  ідентифікувати  документ,  вірність  витягу  з якого засвідчується.

Засвідчення вірності  витягу  з  документа  здійснюється   за правилами, викладеними в пунктах 255, 256 цієї Інструкції.

Нотаріус   зобов'язаний   звірити   з  оригіналом  копію (фотокопію) чи витяг з документа, вірність яких він засвідчує.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных