Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ВЧИНЕННЯ МОРСЬКИХ ПРОТЕСТІВ

Нотаріуси з метою забезпечення доказів для охорони  прав і  законних інтересів судновласника приймають заяву капітана судна про подію,  яка мала місце в період плавання або стоянки  судна  і яка   може  стати  підставою  для  пред'явлення  до  судновласника майнових вимог.

Заява про морський  протест  має  містити  в  собі  опис подій,  що сталися,  і заходів,  ужитих капітаном для забезпечення охорони довіреного йому майна.

На підтвердження  обставин,  викладених  у заяві про морський протест,  нотаріусу   в   межах   строків,   установлених   чинним законодавством,  повинно  бути подано для огляду судновий журнал і засвідчений капітаном витяг з суднового журналу.

Заява про морський протест має бути подана  нотаріусу  в порту України в строки, установлені чинним законодавством України.

Якщо подати заяву про морський протест у  встановлені  строки неможливо,  то  про  причини  цього має бути зазначено в заяві про морський протест.

Нотаріус на підставі  заяви  капітана,  даних  суднового журналу,  а також опиту самого капітана і, за можливості, не менше чотирьох свідків з числа членів суднової  команди,  у  тому  числі двох,  що  належать  до  осіб  командного складу,  складає акт про морський протест і засвідчує його своїм підписом і печаткою.

Примірник акта  видається  капітанові  або  уповноваженій ним особі, а другий примірник із заявою капітана і витягом з суднового журналу залишається у справах нотаріуса.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных