Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ВИТЯГ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ

 

            В нотаріальній конторі Коротюк Оксани Вікторівни Ви можете отримати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Вартість витягу - 250 гривень 00 копійок.

            Згідно з ч. 4 ст. 44 Закону України «Про нотаріат» при перевірці цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи нотаріус зобов'язаний ознайомитися з установчими документами, свідоцтвом про державну реєстрацію і витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців цієї юридичної особи і перевірити, чи відповідає нотаріальна дія, яка вчиняється, обсягу її цивільної правоздатності та дієздатності.

            Таким чином, для вчинення будь-якої нотаріальної дії за участю юридичної особи нотаріусу необхідно поряд з установчими документами цієї юридичної осоюи надати витяг з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных