Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

ЗРАЗОК ДОВІРЕНОСТІ

НА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ

 

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

Місто Київ, п’ятого лютого дві тисячі одинадцятого року.

Я, Мартиненко Валентина Василівна, проживаю в м. Бориспіль Київської області, вул. Київська, буд. 15, реєстраційний номер облікової картки платника податків 6666666666, діючи добровільно і перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам’яті, розуміючи значення своїх дій, ознайомлена з вимогами чинного законодавства щодо недійсності правочинів, уповноважую

Костюка Миколу Олександровича, який проживає в м. Києві,
вул. Березняківська, буд. 10, кв. 5,

бути моїм представником в органах місцевого самоврядування, державних адміністраціях, управліннях (відділах) земельних ресурсів, органах державного земельного кадастру, в органах бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, в органах нотаріату тощо, з питань:

КОРИСТУВАННЯ та РОЗПОРЯДЖЕННЯ (з правом здійснення продажу, міни, передання в іпотеку, в тому числі  як майновим поручителем, надання в оренду тощо) на умовах за розсудом уповноваженої особи належною мені земельною ділянкою, яка розташована за адресою: Київська область, Вишгородський район, с. Хотянівка, Садове товариство «Беріг», земельна ділянка №5 (п’ять), кадастровий номер 332555:555:5555:5555, цільове призначення для ведення садівництва.

  Для чого представнику надається право:

- підписувати та подавати від  мого імені заяви, в тому числі заяви про належність майна на праві особистої приватної власності тощо,

- подавати та отримувати необхідні довідки та документи, в тому числі довідку про відсутність об‘єктів нерухомого майна на земельній ділянці, довідку про нормативну вартість земельної ділянки (технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки), експертний звіт (акт) про вартість земельної ділянки, довідку про відсутність (наявність) обмежень (обтяжень) за даними Державного земельного кадастру, витяг з Державного реєстру земель, інші документи, необхідні для відчуження зазначеної земельної ділянки;

- підписувати відповідні договори, правочини, документи, вносити зміни в укладені договори, правочини;

- отримувати гроші чи майно по укладеним договорам, а також виконувати всі необхідні дії, пов’язані з виконанням цієї довіреності.

Нотаріусом роз’яснено зміст статей 237 – 241, 247-250 Цивільного кодексу України та зміст пункту 15 розділу Х “Перехідні положення” Земельного Кодексу України.

Довіреність видана без права передоручення, строком на три роки і дійсна до п’ятого лютого дві тисячі чотирнадцятого року.

Довіритель свідчить, що дана довіреність видається ним відповідно до його вільного волевиявлення, що відповідає його внутрішній волі, без будь – якого застосування фізичного чи психічного тиску і не носить характеру фіктивного або удаваного правочину.

 

ПІДПИС: ПІДПИС (Мартиненко В.В.)

 

ПОСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС НОТАРІУСА

 

Використано матеріали книги Коротюк О.В.

Зразки нотаріальних документів: навч.-практ. посіб. / О.В.Коротюк. – К.: Юрінком Інтер, 2011.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных