Нотариус Киев круглосуточно, нотариус без выходных, нотариус Оболонь. Все виды нотариальных услуг по самым низким ценам - нотариус Киев Коротюк Оксана Викторовна. Гарантия высокого качества предоставляемых нотариальных услуг
Погода в Україні
Графік роботи: Пн-Сб: з 9-00 до 18-00, в інший час - за домовленістю

Eлектронна пошта нотаріуса: notarius@korotyuk.com                     Завітайте до нас на:

КОРОТЮК ОКСАНА ВІКТОРІВНА

___________________________________________________________

 

Приватний нотаріус

Київського міського нотаріального округу,

кандидат юридичних наук

___________________________________________________________

Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю

№8188 від 02.04.2010 року

Реєстраційне посвідчення №1171 від 07.10.2010 року

___________________________________________________________

В основі роботи приватного нотаріуса Коротюк О.В. закладено принципи законності, відповідальності, об’єктивності та конфіденційності, що забезпечуються виконанням і суворим дотриманням законодавчих норм, вимог підзаконних актів та спрямовані на захист прав та інтересів осіб, що звертаються за вчиненням нотаріальних дій. Додержання нотаріусом порядку вчинення нотаріальних дій і чітке виконання вимог закону є гарантією захисту прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб в контексті реалізації превентивної функції нотаріальної діяльності, а саме – недопущення судових спорів.

Коротюк Оксана Вікторівна є автором багатьох книг, методичних посібників, науково-практичних коментарів, таких як: «Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат», «Спадкове право: Коментар до книги VI Цивільного кодексу України», «Закон України «Про звернення громадян»: науково-практичний коментар, судова практика, зразки документів», «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса», «Державний реєстр обтяжень рухомого майна. Алгоритм роботи нотаріуса», «Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Алгоритм роботи нотаріуса» та інших, монографій: «Нотаріус як спеціальний суб’єкт злочину», «Правова охорона нотаріальної таємниці», збірників зразків документів, зокрема, таких як: «Виконавчі написи», «Заповіти», «Запити нотаріуса», «Постанови про відмову у вчиненні нотаріальних дій», «Заяви», «Довіреності», «Договори» та інших, а також укладачем енциклопедичного видання – «Великий енциклопедичний словник юриста», які були видані у видавництві «ОВК» у період з 2013 року по 2019 рік, тощо.

У 2014 році Коротюк Оксана Вікторівна успішно захистила дисертацію на тему «Нотаріус як спеціальний суб’єкт злочину» і здобула науковий ступінь кандидата юридичних наук.


Коротюк Оксана Викторовна - Нотариус Киев круглосуточно, нотариус Киев без выходных